Selçuk Altus Servisi

Özel

Selçuk Altus Servisi Hakkında Genel Bilgiler

Selçuk Bölgesinde Altus Servis Hizmetlerinin Kapsamı

Selçuk bölgesindeki kullanımlarda hayatımızda önemli bir yeri olan gelişmiş ve işlevsel beyaz eşyalar zamanla eski performansını kaybeder.Parçalarında meydana gelen arızalar nedeniyle işlevlerini yerine getiremez hale gelebilir.Ev işlerinin olmazsa olmaz yardımcı elemanlarında oluşan arızalar için işinde bilinir bir Özel Servisle çalışmanız yararınıza olacaktır.Selçuk Altus Servisi olarak eskisi kadar iyi çalışmayan veya tamamen bozulan beyaz eşyalarınız için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.Bu hassas ve gelişmiş cihazlara yeniden ilk zamanki performansını kazandırmak amaçlarımız arasında yer alır.Bu amaç doğrultusunda özenle oluşturduğumuz ve daima dinamik tuttuğumuz bir teknik ekibimiz bulunur. Ekibimiz ve servis araçlarımız son teknolojik teçhizatlarla donatılır.Sık tercih edilen Altus markasına ait beyaz eşyalarda uzun yıllardır arıza, bakım ve parça değişimi faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bu nedenle eski ve yeni cihazlarda oluşabilecek her türlü arızaya karşı hazırlıklı bir Selçuk Altus Teknik Servisi ekibimiz mevcut. Ayrıca yedek parça hizmetinde de geniş bir stoğa sahibiz.Garantili ve orjinal yedek parçalar aracılığıyla uzun vadede memnun kalacağınız hizmetlere bizimle irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

Selçuk Teknik ekibimiz bulunduğunuz konuma kısa sürede ulaşarak gereken işlemleri ivedilikle yerine getirir.Yerinde tamir ve ödeme kolaylıkları gibi müşterilerimizi memnun eden hizmetlerimiz bulunur.Altus Servisi Selçuk faaliyet alanımızı oldukça geniş tutarak müşterilerimize en yakın konumdan hizmet vermeyi amaç edindik.Müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek istediğiniz özel servis hizmetini bizden kısa süre içerisinde alabilir dilerseniz Selçuk içerisinde bulunan ofisimize kadar gelerek Altus markalı buzdolabınızın çamaşır makinenizin klimanızın bulaşık makinenizin veya süpürge makinenizin toz torbasından motoruna kapasitöründen diğer tüm yedek parçalarına kadar uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.Hizmet kapsamlarımız ikiye ayrılmakta olup öncelikli ekiplerimiz büyük ev aletlerine ve küçük ev aletleri olarak ikiye ayrılmaktadır.Küçük ev aletlerinden Altus blender kahve makinesi ve diğer tüm makineler için tamir hizmetimiz mevcutken aynı markanın tüm büyük ev aletlerine de hizmetimiz mevcuttur.Garantisi bitmiş tüm ürünler için nitelikli bir Altus Selçuk Servisi hizmeti vermek amacıyla yola çıkan işletmemiz yıllarında biriktirdiği esnaflık kültürünü bugün sizlere servis anlayışı çerçevesinde sunmaktadır.

Selçuk Altus Servisi kaç günde gelir ?

Günün her saatinde aktif olan müşteri danışmanlarımızla hizmete geçtiğinizde gün içinde size ulaşım sağlanır. Buna ek olarak mesai saatleri dışında görev yapan nöbetçi ekibimiz de Selçuk bölgesinde aktif olarak faaliyet gösterir.

Selçuk Altus Servisleri saat kaça kadar açık ?

Altus marka beyaz eşyalar için Özel Servis hizmetimiz hafta içi 20:00 saatine kadar vadır.7/24 aktif olan mobil hattımıza ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Bizlerle iletişime geçmek isterseniz 0232 262 85 10 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Selçuk Altus Servis ücreti ne kadar ?

Özel Altus Servis hizmetimizi bütçe dostu rakamlarla sizlere ulaştırmak başlıca amaçlarımız arasında yer alır.Alınan hizmet ve piyasa koşullarına göre değişen Selçuk için güncel servis ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altus Buzdolabı motor değişim fiyatı ne kadar?

Sık görülen arıza çeşitlerinden olan buzdolabı motoru yanması cihazı kullanılamaz hale getirebilir. Motor değişimi ile çözülebilecek bu arıza tipi için istenen ücret model ve diğer koşullara göre farklılık gösterir.Değişim fiyatları hakkında eğer Selçuk bölgesinde oturan bir Altus kullanıcısıysanız ve en net fiyatı almak istiyorsanız 0232 262 85 10 'u arayabilirsiniz.

Selçuk bölgesi Altus klima sökme takma fiyatları ne kadar ?

Öncelikle Özel bir Altus Servisi olmamız nedeniyle sadece garantisi bitmiş klimalarda ve diğer ürün çeşitlerinde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.Taşınma ve diğer durumlar nedeniyle ihtiyacınız olan Altus klima montaj ve söküm işlemleri için ücretler dönem dönem değişiklik gösterir.Güncel fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

Altus Elektronik kart tamiri ücretleri ne kadardır?

Altus kombinin önemli parçalarından biri olan elektronik kart zamanla kullanım kaynaklı ve diğer nedenlerle işlevini yitirir.Selçuk bölgesinde elektronik kart tamiri değişim hizmetini piyasa koşullarına göre değişen uygun rakamlarla bizden alabilirsiniz.Revizyonlu ve sıfır kart fiyatları fark ettiği için bizlere ofis numaralarımız üzerinden ulaşmanızı öneririz.

Özel Selçuk Altus Servis kaydı nasıl yapılır ?

Öncelikle Altus ürününüzün garantisi bitmişse ve Özel Servis hizmetimizi Selçuk bölgesinde almak istiyorsanız haftanın 7 günü 24 saat aktif olan 0232 262 85 10 yerel numaramızı arayabilir cihazınızın modelini ve markasını belirttikten sonra müsait olduğunuz zaman dilimlerini seçerek teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Özel Servis olarak garanti veriyor musunuz ?

Selçuk bölgesindeki hizmetlerimiz 30 yılı aşkın bir süredir Özel Servis statüsünde devam etmektedir.Günümüze kadar sağladığımız güvence ve şeffaflık sayesinde bugün müşteri portföyünü başarılı bir şekilde arttıran nadir tamir işletmelerinden biriyiz.Buna sığınarak da bugün tamir ettiğimiz tüm Altus elektrikli ev aletlerine parça değişimi ve tamiri sonrasında 1 yıl boyunca tarafımızca garanti sunarız.

Selçuk Altus Servisi Hizmetleri Nelerdir ?

Ev işlerini yaparken kolaylık sağlayan Altus beyaz eşyaların arızalanması günlük işlerinizin aksamasına neden olabilir. Bununla birlikte yemek yapma, sıcak su elde etme gibi temel ihtiyaçları karşılamayı da zor hale getirir.Bu nedenle arıza yapan beyaz eşyaların en kısa sürede uzman kişilerce tamir edilmesi gerekir.Selçuk Altus Servisi olarak ev, ofis ve diğer yaşam alanlarında kullanılan tüm beyaz eşyalar için faaliyet göstermekteyiz.Bu cihazlarda sık rastlanılan arıza tipleri için gerekli bilgi ve donanıma sahip bir teknik ekibimiz bulunur. Kısa süre içerisinde arıza tespitini gerçekleştiren ekibimiz hızlı aksiyon alarak gerekli tamir ve onarım işlemlerini uygular. Tamir ve onarım işlemlerine dair tüm aşamalarda sizleri bilgilendirdiğimiz için süreç şeffaf ve güvenilir bir şekilde yürütülür.Arıza tamirinin yanı sıra Altus Servis Selçuk hizmetlerimiz arasında bakım da yer alır. Beyaz eşyalarda yapılması tavsiye edilen periyodik bakımlar cihaz ömrünü uzatır. Bununla birlikte çalışma performansını da yükselterek daha iyi sonuçlar alma imkanı verir.Klima ve kombi gibi iklimlendirme cihazlarında yapılacak olan bakımlar hem sağlık hem de güvenlik açısından tavsiye edilir. Bakım işlemlerinde bize başvurarak beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.Birçok hassas ve işlevsel parçadan meydana gelen Altus cihazlarda meydana gelen arızalar kimi zaman parça değişimiyle giderilir.Bu gibi durumlarda tercih ettiğimiz garantili parçalarla beyaz eşyanızın uzun süre arıza problemi yaşamadan keyifle kullanabilirsiniz.Altus Servisi olarak ev ve çalışma ortamınızda bulunan tüm beyaz eşyalar için hizmet vermekteyiz. Çamaşır, bulaşık ve diğer ev işlerini kısa sürede pratik bir şekilde yapma imkanı veren gelişmiş makineleri yeniden çalışır hale getirmek başlıca görevimizdir.Altus beyaz eşyaların arıza yapması durumunda günlük hayat oldukça zor bir hale gelir. Bununla birlikte tamircinin gelmesini beklemek bazen günlerinizi alabilir. Bu mağduriyetleri yaşamamanız için tüm Altus marka beyaz eşyalar için bize ulaşabilirsiniz. Tost makinesinden blendera kadar mutfağınızın önemli yardımcı aletleri yeniden çalışır hale getiririz. Ankastre seti gibi mutfağın önemli elemanları için gerekli olan tamir ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde uygularız.Tamir, bakım ve yedek parça değişimine dair tüm talepleriniz için Selçuk içerisinde bize günün her saatinde 0232 262 85 10 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Selçuk Altus Servisi'nde Hizmet Verilen Ürünler Nelerdir ?

Geniş bir seçeneklilik sunan Altus Servisi Selçuk hizmet alanımız kapsamında şu beyaz eşya çeşitleri yer alır:

  • Altus Buzdolabı
  • Altus Bulaşık Makinesi
  • Altus Çamaşır Makinesi
  • Altus Klimalar
  • Altus Kombiler
  • Altus Elektrikli Süpürgeler | Süpürge Torbası Fiyatları
  • Altus Termosifon (Elektrikli Isıtıcı)
  • Altus Tost Makinesi
  • Altus Ankastre Seti Yedek Parçaları
  • Altus Kahve Makinesi

Selçuk bölgesinde bulunan Özel Servis istasyonumuzdan yukarıdaki listede yer alan garantisi bitmiş elektronik ürünlerin tamir ve yedek parça hizmetlerini işletmemizden alabilir kısa sürede en uygun fiyatlara destek sağlayabilirsiniz!

Altus Servisi Selçuk Ekibini Neden Tercih Etmelisiniz ?

Altus Teknik Servisi profesyonel hizmetlerimiz ile birlikte uzun yıllardır sektördeki güvenilir bir konumdayız.Teknolojik yenilikleri takip eden ve personel kadrosunu belirli aralıklarla mesleki eğitimlerden geçiren bir teknik servis olarak müşterilerimizi memnun ederiz. Beyaz eşyaların hayatımızdaki konumuna verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak tüm çalışmalarımız özenle yürütülür.Arıza tespitinden beyaz eşyanın teslimine kadar olan süreçte her bir aşamada sizlerle iletişim halinde olmayı tercih ederiz. Bu sayede istek ve taleplerinizi sürecin her aşamasında bize bildirmenizi sağlarız.24 saat aktif olan müşteri hizmetlerimiz acil durumlar da dahil olmak üzere garantisi bitmiş Altus beyaz eşya ile ilgili tüm işlemler için size destek verir. Çözüm odaklı ve profesyonel personellerimiz beyaz eşya tamir sürecinden memnun kalarak ayrılmanız için titiz bir çalışma sergiler.Selçuk Altus Servisi bünyesinde çalışan tüm personeller vizyon ve misyonumuzu sahaya yansıtır.Her biri deneyimli ve donanımlı çalışanlardan oluşan teknik servis ekibimiz bulunduğunuz konuma kısa sürede ulaşım sağlar.Servis filomuzda bulunan geniş yedek parça stoğumuz sayesinde yerinde tamir işlemleri hızla gerçekleştirilir. Bu sayede Altus beyaz eşya tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca tamir, onarım ve bakım işlemleri için teknolojik cihazlardan faydalanılır. Bu sayede arıza tespitinde ve tamirinde kesin ve kalıcı çözümler sunulur.Altus Servisleri Selçuk olarak beyaz eşya servisi arayışı içerisinde olan herkes için kolay ulaşılabilir bir firma olmayı amaçladık. Bu nedenle bizimle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra ekiplerimizi size ulaşacaktır. Fırın servisi, mikrodalga ve çok daha fazlası için müşteri danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.Altus marka beyaz eşyalarınız için bizi tercih ederek uzun vadede sizi memnun edecek kalıcı çözümlere ulaşabilirsiniz. Tamir, bakım ve yedek parça değişimi süreçlerini profesyonel bir şekilde yürüten bir teknik servis olarak sizlerin yanındayız.Garantili ve orjinal yedek parça temini gibi hizmetlerimiz bulunur. Bununla birlikte yedek parçada uygun fiyatlarla müşteri bütçesini koruruz.Selçuk içerisinde arıza tespitini en doğru şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz fazladan ve gereksiz işlem uygulanmasını önler.Nokta atışı hızlı çözümlerle kısa sürede beyaz eşya tamir sürecini sonlandırır.Selçuk Altus Servisi Telefon Numarası ile 7/24 hizmet veren nöbetçi teknik servis ekibi acil durumlarda da sizlere hizmet vermeye devam eder.Ekibimiz kombi ve buzdolabı gibi arıza yaptığında kısa süre içerisinde tamir edilmesi gereken beyaz eşyalar için sizlere destek olur.Altus Beyaz eşya servisinde cazip fiyatlara ve profesyonel hizmete ulaşmak için her zaman aktif olan mobil hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Selçuk Altus Servisi'nde Covid-19 Tedbirleri

Küresel çapta etkili olan Covid-19 virüsüne karşı ilgili kuruluşların tavsiye ettiği önlemleri ilk günden beri uygulamaya devam etmekteyiz.Bu doğrultuda evlerinize kadar getirmiş olduğumuz Selçuk Altus Beyaz Eşya Servisi hizmetimiz sırasında maske, mesafe ve hijyen koşullarını özenle yerine getiririz. Çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığını ön planda tutan firma prensibimizi sahaya yansıtırız.Atölye merkezlerimizde sıkça kullanılan tornavidalardan yedek parçalara kadar temasın olduğu her noktayı dezenfekte ederiz.Servis personellerimiz Selçuk bölgesinde sahaya çıkmadan önce ateş kontrolünden günlük olarak geçerler.Belirti veya semptom gösteren hiçbir çalışma arkadaşımızı müşterilerimizle buluşturmayız.Sağlığımıza önem vermemiz gereken bu günlerde tamamen hijyenik dezenfekte edilmiş servis araçlarımızla kapınıza kadar geliriz.Ayrıca kapıda pos cihazıyla temassız ödeme yapma gibi hizmetlerimiz bulunur.Sürecin başından sonuna kadar dikkat ettiğimiz hijyen kuralları çerçevesinde Selçuk Altus Servisleri kapsamında hizmet verir ve müşterilerimizin takdirini kazanırız.Aldığımız önlemler ve servis detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz 0232 262 85 10 numaralı telefon hattımızı arayabilir dilediğiniz tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Kullanılan tüm materyaller ilgili firmalara ait olup sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.İlgili firmalarla hiç bir ilişkimiz bulunmamaktadır.Bizler Özel Servis statüsünde müşteri talep etmesi durumunda sadece garantisi bitmiş ürünlere tamir hizmeti sunuyoruz.

Formal Web Referansları |·Televizyon Servisi·Bornova Beko Servisi·Beko Servisi·Kemalpaşa Samsung Servisi·Torbalı Arçelik Servisi·Kemalpaşa Ariston Servisi·Balçova Bosch Servisi·Karşıyaka Toshiba Servisi·Menemen Tv Tamircisi·İzmir Sunny Servisi·Çiğli Philips Servisi·Karabağlar Arçelik Servisi·Gaziemir Ariston Servisi