Özel İzmir Lg Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. İzmir bölgesinde Lg markalı elektrikli ev aletleri kullanıcısıysanız ve garantisi biten Lg beyaz eşyanız için servis arayışı içerisindeyseniz İzmir konumu için web sayfamızdan servis talep edebilirsiniz.

0232 262 85 10

İzmir Lg Servis Hizmeti Telefon Numarası

İzmir bölgesinde tüm garantisi bitmiş Lg markalı ürünlerinize dair servis ihtiyaçlarınız için aşağıda yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilir Özel Servis kaydınızı gün içerisinde oluşturabilirsiniz.

(0232) 262 85 10

Teknik Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları

Lg Buzdolabı | Tamir Bakım Yedek Parça Yerinde Motor Değişimi

Lg Bulaşık Makinesi | Tamir Bakım Yedek Parça Hizmetleri

Lg Çamaşır Makinesi | Tamir Bakım Yedek Parça Hizmetleri

Lg Klima | Tamir Bakım Montaj (Takma) ve Söküm İşlemleri

Lg Fırın | Ocaklı Fırın Ankastre Set Ocak Lpg Doğalgaz Dönüşümü

İzmir bölgesinde Lg ürünlerin Özel Servisi olmamız nedeniyle yukarıda sayılan ürün gruplarında sadece garantisi geçmiş cihazlar için yukarıdaki teknik işlemler geçerlidir.

Özel İzmir Lg Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 08:00 - 22:45

Cumartesi 09:00 - 22:00

Pazar 10.00 - 21:00

Yukarıda yer alan saatler kapsamında Özel İzmir Lg Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Lg Servis Hizmeti İlkeleri

Başarılı firmaların arkasında her zaman önemsedikleri ilkeleri doğrultusunda verdikleri hizmetler vardır. İzmir bölgesinde Lg Servis ihtiyaçlarında siz değerli kullanıcılarına hizmet veren firmamız ise her zaman dürüstlük ve şeffaflıkla harmanladığı servis hizmeti ile siz değerli beyaz eşya tüketicilerine İzmir Lg Servisi hizmeti vermekte misyon ve vizyonlarından ödün vermeden bu alandaki çalışmalarını devam ettirmektedir.

İzmir Lg Servisi ve Müşteri Memnuniyeti

Hızlı ve etkili çözümleriyle İzmir bölgesinde hizmet veren servisimiz arızalarınızın çözümünde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak güvenilir çözüm ortağınız olmaktadır.

Lg Yedek Parça

Lg beyaz eşyalarınızda yaşadığınız tüm teknik sorunlara dair yedek parça ihtiyaçlarınızda uzman ekibimizle yanınızdayız. Garantisi sona ermiş ürünler kapsamında çeşitli tüm Lg yedek parçalar için iletişime geçebilirsiniz.

Geniş İzmir Lg Servis Ağı

Müşterilerine etkili hızlı ve profesyonel bir servis ağını İzmir içerisinde kuran işletmemiz Lg markalı ürünlerin tüm arızalarında servis ihtiyacınızı gidermek adına en geniş servis ağı ile hizmet vermeye hazırdır.

Lg Servis İzmir Ekibi

Garantisi biten tüm Lg markalı buzdolabı bulaşık makinesi çamaşır makinesi klima ve diğer ürün grupları için uzman ekibimize ulaşabilir Özel Lg Servis hizmetinin avantajlarından ve ekibimizin uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

İzmir Lg Servis hizmetimiz neden avantajlıdır?

Hızlı yanıt alabilmek ve evinizdeki Lg beyaz eşyanızın arızalarını uzman ellerde çözüme kavuşturmak, yaşam kalitenizi artıracak harika bir deneyim sunar. Gündelik hayatınızın akışını kesintiye uğratmadan, İzmir içerisinde her köşede hızlı ve profesyonel bir hizmet almak için Özel İzmir Lg Servisi çalışanlarına başvurmak, Lg ürünlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlamak açısından kritik bir adımdır.

Biz, yıllardır İzmir'de Lg beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve servis ihtiyaçlarını karşılayan Özel Servis firması olarak, müşterilerimize çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunarak her zaman yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Size konforlu ve sorunsuz bir Lg beyaz eşya kullanımı yaşatmak için buradayız.

Peki, Lg Servisi İzmir hizmetimizin avantajları nelerdir? Neden Lg Servis ihtiyaçlarınızda bizi tercih etmelisiniz? Dilerseniz bu soruların yanıtını aşağıda hep beraber arayalım.

Özel Lg Servis İzmir Tecrübesi

Özel Servisler her zaman diğer servislere nazaran daha tamir odaklı yaklaştıkları için daha tecrübelidirler.

Hızlı Lg Servis Anlayışı

İzmir içerisinde bulunan mobil servis araçlarımız ile Lg ürünlerinizi en geç 2 saat içerisinde yerinde tamir ediyoruz.

1 Yıl Ücretsiz Garantili İzmir Lg Servisi

Garantisi biten tüm Lg beyaz eşyalarınızda tamir ve parça değişimlerinde İzmir içerisinde geçerli olmak üzere 1 yıl garantili hizmet veriyoruz.

İzmir Lg Servisi Hizmetleri

Lg markası Türkiye’nin önde gelen markalarından olup uzun yıllardır beyaz eşya teknolojisi alanında faaliyetlerini sürdüren Türkiye menşeili bir elektronik markasıdır. Yıllardır buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon ve kombi gibi evlerde sıklıkla kullanılan elektronik aletleri üreten bu firma, Türkiye’de bulunan fabrikalarında yaptığı üretimleri ülkenin her tarafına bayileri aracılığıyla dağıtmakta ve tüketicilerin kullanımına sunmaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Lg ürünleri İzmir içerisinde de sıklıkla kullanılan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır. Bu nedenle Lg ürünlerinde sorun yaşama olasılığı oldukça yüksek olup beyaz eşyaların bir süre kullanılmasından sonra İzmir ve çevre noktalarında her geçen gün Lg Servisi ihtiyacı artmaktadır.

Günümüzde Lg ev aletleri ne kadar çok kullanılıyorsa bir o kadar firma da Lg cihazlarını tamir etme alanında servis hizmeti faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunların bir kısmı marka ile anlaşmalı teknik servis hizmeti verebildiği gibi bir kısmı da bizim gibi markalardan bağımsız, garantisi satış sonrası sona ermiş ürünler kapsamında sadece hizmet verebilmektedir. Biz kendimizden ve İzmir Lg Servis hizmeti faaliyetlerimizden bahsedecek olursak, yıllar önce artan beyaz eşya kullanımını gören kurucu teknisyenlerimiz ve işverenlerimiz, tüketicilerin servis ihtiyaçlarını Özel Servis statüsünde gidermek ve daha uygun fiyatlara teknik servis hizmeti sağlamak adına bugün faaliyet gösterdiğimiz teknik servis işletmemizi İzmir bölgesinde 1990’lı yılların başında kurmuştur. O yıllardan bu yana kesintisiz hizmetlerini sürdüren işletmemiz, Bosch, Samsung, Profilo gibi birçok markanın günümüze kadar beyaz eşyalarını tamir etmiş, klimalarının montajını yapmış, elektrikli süpürgelerinin yedek parça ihtiyaçlarını gidererek bu sektörde hem ev aletlerinin tamirinde hem de yedek parça alanında iki kolda da faaliyet göstermiştir. Böylece günümüze kadar gelişmiş ve siz değerli Lg ev aletleri kullanıcılarına da İzmir içerisinde hizmet verebilecek tecrübe ve birikime ulaşmıştır.

Şu anda İzmir Lg Servisi hizmeti kapsamında her geçen gün gelişmeyi hedefleyen ve kendi sektöründe istikrarlı yükselişini sürdüren işletmemiz, bu alandaki çalışma sahasını her geçen gün geliştirmektedir. Örneğin evinizde kullandığınız tüm garantisi biten Lg markalı buzdolaplarınızın her türlü teknik sorununda firmamız, siz değerli tüketicilerimize İzmir bölgesinde aynı gün içerisinde yardımcı olabilmektedir. Lg buzdolabınız ister nofrost özellikli olsun, ister derin donduruculu, her türlü Lg buzdolabı sorunlarınızda sadece buzdolabı alanında kendini yetiştirmiş teknisyenlerimizle sizlerin yanınızdayız. Tüm Lg buzdolabı soğutmuyor, çalışmıyor veya motor değişimi işlemleri ya da Lg buzdolabı fan motoru yedek parça, gaz dolumu gibi teknik işlemler için işletmemize başvurabilir, Lg Servis İzmir çatısı altında teknik destek alabilirsiniz.

Lg markalı ürünlerin tamirinde bir diğer çalışma alanımız ise yıkama grubunun en değerli iki üyesi olan Lg çamaşır makineleri ve Lg bulaşık makineleridir. Bu iki ürün ev işlerinde özellikle hijyen alanında kullanıcılarına büyük fayda sağlamakta, az elektrik ve su tüketimi ile çok kısa sürede çamaşırları ve bulaşıkları yıkayabilmektedir. Lg bulaşık makinelerinde ve çamaşır makinelerinde meydana gelen kart arızaları, kapak açılmaması, bulaşıkları veya çamaşırları temiz yıkamaması, ışıkların yanıp sönmesi veya Lg cihazınızın hata kodu vermesi sonucu çalışmaması gibi tüm teknik sorunlarda bu iki ürün çeşidi için ekibimizle en uygun teknik şartlarda hizmetinizdeyiz. Yerel bölgenizde Özel Servis niteliğinde İzmir Lg Servisleri hizmeti sunmaya aday birçok mobil servis araçlarımızla, Lg bulaşık makinenizde veya çamaşır makinenizde çıkabilecek her türlü teknik sorun ve yedek parça işlemleri için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. 0232 262 85 10 telefon numaralı hattımızı arayarak en kısa sürede İzmir bölgesindeki en yakın servisten randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Son olarak, Lg klima, kombi, elektrikli süpürge ve fırınlar kapsamında sunduğumuz hizmetlere değinecek olursak, Lg klimalarda gaz dolumu, klima bakımı, Lg klima montajı ve klima sökümü; kombilerde elektronik kart tamiri; elektrikli süpürgelerde toz torbası temini ve motor değişimi; fırınlarda ise ocak LPG doğalgaz dönüşümü gibi işlemlerde İzmir Lg Servisi hizmeti kapsamında 1 yıl boyunca garantili hizmet vermektedir. Geri kalan ürünlerde sunduğumuz tüm hizmetleri daha detaylı öğrenmek isterseniz, aşağıda web sitemizin geri kalan içeriğinden devam edebilir, her ürün için sunduğumuz teknik işlemleri detaylı anlatan aşağıdaki teknik işlemler tablosunu inceleyebilirsiniz.

Lg Servisi İzmir | Teknik İşlemler

İzmir bölgesinde en güvenilir Özel Servislerden biri olan işletmemiz, Lg cihazlarınızın tamirinde en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere hizmet vermekte, sunduğu tüm teknik işlemlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. Evinizin vazgeçilmez cihazlarından olan Lg beyaz eşyalarda karşılaştığınız her türlü teknik sorunu etkili ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan İzmir Lg Servisi ekiplerimiz bugün birçok elektrikli ev aletleri türünde hizmet verebilmektedir. Web sitemizde İzmir içerisinde tamirini ve bakımını yaptığımız cihazlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgiye erişebilir, teknik işlemler başlığı altında her bir Lg beyaz eşyanız için gerçekleştirdiğimiz tamir adımlarını ve bakım prosedürlerini tablolar halinde görebilirsiniz. Böylece, cihazınızın hangi aşamalardan geçtiğini ve hangi teknik işlemlerin yapıldığını kolayca takip edebilirsiniz.

İzmir Lg Buzdolabı Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Lg Buzdolabı Motor Değişimi
 • Lg Buzdolabı Kapı Yönü Değişimi
 • Lg Buzdolabı Gaz Dolumu
 • Lg Buzdolabı Soğutmuyor Sorununa Çözüm
 • Lg Buzdolabı Orijinal Yedek Parçalar
 • Lg Buzdolabı Kapı Lastiği Değişimi
 • Lg Buzdolabı Role Termik Tamiri

İzmir Lg Klima Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Lg Klima Montajı Fiyatları
 • Lg Klima Sökümü
 • Lg Klima Bakımı
 • Lg Klima Yer Değiştirme
 • Lg Klima Soğutmuyor Sorununa Çözüm
 • Lg Klima Kumandası Temini
 • Lg Klima Çalışmıyor Çözümü
 • Lg Klima Hata Kodu Çözümü

İzmir Lg Fırın Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Lg Ankastre Set Tamiri
 • Lg Ocaklı Fırın Onarımı
 • Lg Fırın Lpg - Doğalgaz Dönüşümü
 • Lg Fırın Orijinal Yedek Parçaları
 • Lg Elektrikli Süpürge Tamiri
 • Lg Elektrikli Süpürge Toz Torbası Temini

İzmir Lg Bulaşık Makinesi Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Lg Bulaşık Makinesi Işıkları Yanıyor Ama Çalışmıyor
 • Lg Bulaşık Makinesi Resetleme İşlemleri
 • Lg Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor
 • Lg Bulaşık Makinesi Su Boşaltmaması
 • Lg Bulaşık Makinesi Hata Kodu Çözümü

İzmir Lg Çamaşır Makinesi Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Lg Çamaşır Makinesi Rulman - Kazan Değişimi
 • Lg Çamaşır Makinesi Kart Tamiri
 • Lg Çamaşır Makinesi Pompa Motor Kömürü Değişimi
 • Lg Çamaşır Makinesi Amortisör Değişimi
 • Lg Çamaşır Makinesi Orijinal Yedek Parçalar

İzmir Lg Elektrikli Süpürge Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Lg Ankastre Set Tamiri
 • Lg Ocaklı Fırın Onarımı
 • Lg Fırın Lpg - Doğalgaz Dönüşümü
 • Lg Fırın Orijinal Yedek Parçaları
 • Lg Elektrikli Süpürge Tamiri
 • Lg Elektrikli Süpürge Toz Torbası Temini

İzmir Lg Servis & Yüksek Kaliteli Özel Servis

Günümüzde işini iyi yapan ve para odağından daha çok müşteri memnuniyetini düşünen işletme bulmak gittikçe zorlaşıyor. Gelişen endüstriyel dünyada öncelikle kazanç sağlama içgüdüsü ön plana çıkıyor. 30 yılı aşkın bir süredir Lg beyaz eşyalara ve beyaz eşya endüstrisine teknik servis anlamında hizmet veren İzmir Lg Servisi alanında oldukça gelişen işletmemiz bu alanda kazandığı deneyim bilgi ve birikimleri en esnek ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlar ile servis kalitesinin çatısı altında buluşturuyor. Eğer sizde İzmir bölgesinde oturan bir Lg kullanıcısıysanız ve Lg ürünlerinizden biri arızalandıysa "Yüksek Kaliteli Özel Servis" olma amacıyla yola çıkan işletmemize başvurabilir garantisi sona eren Lg beyaz eşyalarınız için sahada müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti veren mobil servis araçlarımıza ve teknisyenlerimize ulaşarak size en yakındaki Lg Servis hizmeti verecek doğru ekibe ulaşabilirsiniz.

 • Tüm Lg teknik servis sürecinde şeffaflık
 • İzmir içerisindeki tüm semtlere en fazla 2 saat içerisinde servis
 • En iyi Lg beyaz eşya tamircileri ve teknisyenleri

İzmir Lg Servisi | İletişim Bilgileri

📞 İzmir Lg Servisi Telefon Numarası 0232 262 85 10
🔧 Servis Tipi Özel Servis (İzmir Lg Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ İzmir Lg Servisi Adresi Mustafa Kemal Cd. Merkez/İzmir
💬 İzmir Lg Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.7 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ İzmir Lg Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
💳 Geçerli Ödeme Sistemleri: Troy Visa Mastercard Maestro vd.
📅 Güncellenme Tarihi : 15.06.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : ozelservis@izmirbeko.com

Lg Servisi İzmir | Servis Süreci

Bir firmanın iyi hizmet vermesinin bir ölçütü de servis sürecini olabildiğince iyi yönetmesinde saklıdır. İzmir Lg Servisi hizmeti sunmaya aday firmamız ise uzun yıllardır sahada şekillendirdiği tecrübe ve birikimi sayesinde yılın her günü yönettiği başarılı teknik operasyonlarla şehrin dört bir yanında birçok Lg elektrikli ev aletlerinin tamir bakım yedek parça temini klima montajı ve söküm gibi işlemlerini başarıyla yapmakta gün geçtikçe işinde kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bu başlık altında bugün siz değerli İzmir halkına Lg Servis hizmetini bizden talep etmeniz durumunda servis sürecinin nasıl işlediği hakkında bilgi verecek, ardından arıza tespitinden arızanın onarımına kadar ki geçen süreci sizlere özetleyerek firmamızdan hizmet almadan önce Lg Teknik Servis hizmetimiz hakkında ön bilgi almanızı sağlayacağız. İzmir içerisindeki en eski teknik servislerden olan işletmemiz yıllardır Lg ve diğer markaların sadece garantisi bitmiş ürünlerine müşteri talebi doğrultusunda hizmet veren bir işletme olarak varlığını sürdürüyor. Bu nedenle bizler tüketicinin bizlere beyaz eşyasını bize tamir ettirme isteği doğrultusunda servis sürecimizi başlatırız. Lg veya diğer bir marka tüketicisi telefonla veya başka bir yolla bizim iletişime geçtiği taktirde ilk öncelik olarak cihazını kaç senedir kullandığı ne gibi sorunlar yaşadığı hakkında bir ön bilgi ediniriz. Eğer Lg beyaz eşyanızda meydana gelen arıza sizin tüketici olarak çözebileceğiniz bir arıza çeşidi ise bu durumda sizlere yapmanız gerekenleri anlatarak öncelikle cihazınızı kendinizin kontrol etmesini sağlarız. Böylece hem servis ücreti ödemek zorunda kalmaz hem de servis beklemek yerine kendiniz ilgili arızayı basit birkaç hamle ile çözerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Fakat İzmir bölgesinde Lg veya diğer markaların beyaz eşyalarını kullanan tüketiciler her zaman basit arızalarla karşılaşamayabiliyorlar. Çünkü elektrikli ev aletleri karmaşık cihazlar olup bazen bir teknisyenin müdahalesi doğrultusunda ancak Lg beyaz eşyanızı tekrar kullanabilirsiniz. Bu durumda Özel Servis çalışanlarımız Lg buzdolabınızda bulaşık makinenizde klimanız da yada çamaşır makinenizde net ve kesin bir arıza tespiti yapabilmek adına size cüzi bir servis ücretini tarafınıza bildirir ardından kabul etmeniz dahilinde adresiniz ve iletişim bilgileriniz alınarak müsait olduğunuz zaman dilimleri gün içerisinde sorulur. Tüm bu sorularımıza yanıt vermeniz doğrultusunda Lg Servisi İzmir tamircilerinden veya teknisyenlerinden en yakın olan servis aracı tarafınıza yönlendirilir. Teknisyenler sizleri ziyaret etmeden yaklaşık 30 dakika önce arayarak evinizde olup olmadığınız sorulur eğer evinizdeyseniz servis süreci devam eder değilseniz bir sonraki günde müsait olduğunuz zaman dilimine randevunuz aktarılır. Evde olmanız durumunda evinize gelen teknisyenlerimiz Lg ürününüzün arıza tespitini yerinde yaparak cihazda meydana gelen arızayı ve bundan etkilenen mekanik ve elektronik parçaları ve bu arızanın nasıl çözümleneceğine dair sizlere ayrıntılı bir açıklama sunar.

Ayrıntılı açıklama sonrası eğer Lg beyaz eşyanızı İzmir Lg Servisi hizmetimiz aracılığıyla tamir ettirmek isterseniz genelde teknisyenlerimiz cihazı yerinde tamir edip tekrar çalışır vaziyette sizlere teslim ederek ardından cihaza yapılan işlemleri ayrıntılı gösteren servis fişinizi de sizlere sunarak süreci sonlandıracaklardır. Tabi bazen bazı arızaların atölyede çözümlenip ardından birkaç gün boyunca test kapsamına alınması gerekiyor. Bu kapsamda da yine atölyeye alınan cihazlar en fazla 7 iş günü içerisinde tamir edilip test edilip aynı alındığı şekilde ücretsiz nakliyat vs. işlemleri yapılarak tekrar tarafınıza çalışır halde teslim edilecektir.

Eğer sizde Özel Servis statüsünde işini iyi yapan servislerden biri olan Lg Servisi İzmir bölgesindeki hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizler güler yüzlü ve her daim yardımsever teknisyenlerimizle sizlere teknik destek sunmak için hazır olacağız.

İzmir Lg Servisi | Randevunuzu Hemen Oluşturun.

Son teknolojik teknik ekipmanlarla İzmir bölgesinde sizlere hizmet veren ve Özel Servis olarak Lg ürünlerde yıllardır tamir tecrübesi kazanan bölgenizin en deneyimli teknik servis hizmetine erişmek ve en avantajlı fiyatlara en kaliteli teknik destek sürecinden yararlanmak isterseniz aşağıda yer alan telefon numaramızdan gün içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

📞 0232 262 85 10