Özel İzmir Altus Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. İzmir bölgesinde Altus markalı elektrikli ev aletleri kullanıcısıysanız ve garantisi biten Altus beyaz eşyanız için servis arayışı içerisindeyseniz İzmir konumu için web sayfamızdan servis talep edebilirsiniz.

0232 262 85 10

İzmir Altus Servis Hizmeti Telefon Numarası

İzmir bölgesinde tüm garantisi bitmiş Altus markalı ürünlerinize dair servis ihtiyaçlarınız için aşağıda yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilir Özel Servis kaydınızı gün içerisinde oluşturabilirsiniz.

(0232) 262 85 10

Teknik Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları

Altus Buzdolabı | Tamir Bakım Yedek Parça Yerinde Motor Değişimi

Altus Bulaşık Makinesi | Tamir Bakım Yedek Parça Hizmetleri

Altus Çamaşır Makinesi | Tamir Bakım Yedek Parça Hizmetleri

Altus Klima | Tamir Bakım Montaj (Takma) ve Söküm İşlemleri

Altus Fırın | Ocaklı Fırın Ankastre Set Ocak Lpg Doğalgaz Dönüşümü

İzmir bölgesinde Altus ürünlerin Özel Servisi olmamız nedeniyle yukarıda sayılan ürün gruplarında sadece garantisi geçmiş cihazlar için yukarıdaki teknik işlemler geçerlidir.

Özel İzmir Altus Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 08:00 - 22:45

Cumartesi 09:00 - 22:00

Pazar 10.00 - 21:00

Yukarıda yer alan saatler kapsamında Özel İzmir Altus Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Altus Servis Hizmeti İlkeleri

Başarılı firmaların arkasında her zaman önemsedikleri ilkeleri doğrultusunda verdikleri hizmetler vardır. İzmir bölgesinde Altus Servis ihtiyaçlarında siz değerli kullanıcılarına hizmet veren firmamız ise her zaman dürüstlük ve şeffaflıkla harmanladığı servis hizmeti ile siz değerli beyaz eşya tüketicilerine İzmir Altus Servisi hizmeti vermekte misyon ve vizyonlarından ödün vermeden bu alandaki çalışmalarını devam ettirmektedir.

İzmir Altus Servisi ve Müşteri Memnuniyeti

Hızlı ve etkili çözümleriyle İzmir bölgesinde hizmet veren servisimiz arızalarınızın çözümünde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak güvenilir çözüm ortağınız olmaktadır.

Altus Yedek Parça

Altus beyaz eşyalarınızda yaşadığınız tüm teknik sorunlara dair yedek parça ihtiyaçlarınızda uzman ekibimizle yanınızdayız. Garantisi sona ermiş ürünler kapsamında çeşitli tüm Altus yedek parçalar için iletişime geçebilirsiniz.

Geniş İzmir Altus Servis Ağı

Müşterilerine etkili hızlı ve profesyonel bir servis ağını İzmir içerisinde kuran işletmemiz Altus markalı ürünlerin tüm arızalarında servis ihtiyacınızı gidermek adına en geniş servis ağı ile hizmet vermeye hazırdır.

Altus Servis İzmir Ekibi

Garantisi biten tüm Altus markalı buzdolabı bulaşık makinesi çamaşır makinesi klima ve diğer ürün grupları için uzman ekibimize ulaşabilir Özel Altus Servis hizmetinin avantajlarından ve ekibimizin uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

İzmir Altus Servis hizmetimiz neden avantajlıdır?

Hızlı yanıt alabilmek ve evinizdeki Altus beyaz eşyanızın arızalarını uzman ellerde çözüme kavuşturmak, yaşam kalitenizi artıracak harika bir deneyim sunar. Gündelik hayatınızın akışını kesintiye uğratmadan, İzmir içerisinde her köşede hızlı ve profesyonel bir hizmet almak için Özel İzmir Altus Servisi çalışanlarına başvurmak, Altus ürünlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlamak açısından kritik bir adımdır.

Biz, yıllardır İzmir'de Altus beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve servis ihtiyaçlarını karşılayan Özel Servis firması olarak, müşterilerimize çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunarak her zaman yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Size konforlu ve sorunsuz bir Altus beyaz eşya kullanımı yaşatmak için buradayız.

Peki, Altus Servisi İzmir hizmetimizin avantajları nelerdir? Neden Altus Servis ihtiyaçlarınızda bizi tercih etmelisiniz? Dilerseniz bu soruların yanıtını aşağıda hep beraber arayalım.

Özel Altus Servis İzmir Tecrübesi

Özel Servisler her zaman diğer servislere nazaran daha tamir odaklı yaklaştıkları için daha tecrübelidirler.

Hızlı Altus Servis Anlayışı

İzmir içerisinde bulunan mobil servis araçlarımız ile Altus ürünlerinizi en geç 2 saat içerisinde yerinde tamir ediyoruz.

1 Yıl Ücretsiz Garantili İzmir Altus Servisi

Garantisi biten tüm Altus beyaz eşyalarınızda tamir ve parça değişimlerinde İzmir içerisinde geçerli olmak üzere 1 yıl garantili hizmet veriyoruz.

İzmir Altus Servisi Hizmetleri

Altus markası Türkiye’nin önde gelen markalarından olup uzun yıllardır beyaz eşya teknolojisi alanında faaliyetlerini sürdüren Türkiye menşeili bir elektronik markasıdır. Yıllardır buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon ve kombi gibi evlerde sıklıkla kullanılan elektronik aletleri üreten bu firma, Türkiye’de bulunan fabrikalarında yaptığı üretimleri ülkenin her tarafına bayileri aracılığıyla dağıtmakta ve tüketicilerin kullanımına sunmaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Altus ürünleri İzmir içerisinde de sıklıkla kullanılan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır. Bu nedenle Altus ürünlerinde sorun yaşama olasılığı oldukça yüksek olup beyaz eşyaların bir süre kullanılmasından sonra İzmir ve çevre noktalarında her geçen gün Altus Servisi ihtiyacı artmaktadır.

Günümüzde Altus ev aletleri ne kadar çok kullanılıyorsa bir o kadar firma da Altus cihazlarını tamir etme alanında servis hizmeti faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunların bir kısmı marka ile anlaşmalı teknik servis hizmeti verebildiği gibi bir kısmı da bizim gibi markalardan bağımsız, garantisi satış sonrası sona ermiş ürünler kapsamında sadece hizmet verebilmektedir. Biz kendimizden ve İzmir Altus Servis hizmeti faaliyetlerimizden bahsedecek olursak, yıllar önce artan beyaz eşya kullanımını gören kurucu teknisyenlerimiz ve işverenlerimiz, tüketicilerin servis ihtiyaçlarını Özel Servis statüsünde gidermek ve daha uygun fiyatlara teknik servis hizmeti sağlamak adına bugün faaliyet gösterdiğimiz teknik servis işletmemizi İzmir bölgesinde 1990’lı yılların başında kurmuştur. O yıllardan bu yana kesintisiz hizmetlerini sürdüren işletmemiz, Bosch, Samsung, Profilo gibi birçok markanın günümüze kadar beyaz eşyalarını tamir etmiş, klimalarının montajını yapmış, elektrikli süpürgelerinin yedek parça ihtiyaçlarını gidererek bu sektörde hem ev aletlerinin tamirinde hem de yedek parça alanında iki kolda da faaliyet göstermiştir. Böylece günümüze kadar gelişmiş ve siz değerli Altus ev aletleri kullanıcılarına da İzmir içerisinde hizmet verebilecek tecrübe ve birikime ulaşmıştır.

Şu anda İzmir Altus Servisi hizmeti kapsamında her geçen gün gelişmeyi hedefleyen ve kendi sektöründe istikrarlı yükselişini sürdüren işletmemiz, bu alandaki çalışma sahasını her geçen gün geliştirmektedir. Örneğin evinizde kullandığınız tüm garantisi biten Altus markalı buzdolaplarınızın her türlü teknik sorununda firmamız, siz değerli tüketicilerimize İzmir bölgesinde aynı gün içerisinde yardımcı olabilmektedir. Altus buzdolabınız ister nofrost özellikli olsun, ister derin donduruculu, her türlü Altus buzdolabı sorunlarınızda sadece buzdolabı alanında kendini yetiştirmiş teknisyenlerimizle sizlerin yanınızdayız. Tüm Altus buzdolabı soğutmuyor, çalışmıyor veya motor değişimi işlemleri ya da Altus buzdolabı fan motoru yedek parça, gaz dolumu gibi teknik işlemler için işletmemize başvurabilir, Altus Servis İzmir çatısı altında teknik destek alabilirsiniz.

Altus markalı ürünlerin tamirinde bir diğer çalışma alanımız ise yıkama grubunun en değerli iki üyesi olan Altus çamaşır makineleri ve Altus bulaşık makineleridir. Bu iki ürün ev işlerinde özellikle hijyen alanında kullanıcılarına büyük fayda sağlamakta, az elektrik ve su tüketimi ile çok kısa sürede çamaşırları ve bulaşıkları yıkayabilmektedir. Altus bulaşık makinelerinde ve çamaşır makinelerinde meydana gelen kart arızaları, kapak açılmaması, bulaşıkları veya çamaşırları temiz yıkamaması, ışıkların yanıp sönmesi veya Altus cihazınızın hata kodu vermesi sonucu çalışmaması gibi tüm teknik sorunlarda bu iki ürün çeşidi için ekibimizle en uygun teknik şartlarda hizmetinizdeyiz. Yerel bölgenizde Özel Servis niteliğinde İzmir Altus Servisleri hizmeti sunmaya aday birçok mobil servis araçlarımızla, Altus bulaşık makinenizde veya çamaşır makinenizde çıkabilecek her türlü teknik sorun ve yedek parça işlemleri için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. 0232 262 85 10 telefon numaralı hattımızı arayarak en kısa sürede İzmir bölgesindeki en yakın servisten randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Son olarak, Altus klima, kombi, elektrikli süpürge ve fırınlar kapsamında sunduğumuz hizmetlere değinecek olursak, Altus klimalarda gaz dolumu, klima bakımı, Altus klima montajı ve klima sökümü; kombilerde elektronik kart tamiri; elektrikli süpürgelerde toz torbası temini ve motor değişimi; fırınlarda ise ocak LPG doğalgaz dönüşümü gibi işlemlerde İzmir Altus Servisi hizmeti kapsamında 1 yıl boyunca garantili hizmet vermektedir. Geri kalan ürünlerde sunduğumuz tüm hizmetleri daha detaylı öğrenmek isterseniz, aşağıda web sitemizin geri kalan içeriğinden devam edebilir, her ürün için sunduğumuz teknik işlemleri detaylı anlatan aşağıdaki teknik işlemler tablosunu inceleyebilirsiniz.

Altus Servisi İzmir | Teknik İşlemler

İzmir bölgesinde en güvenilir Özel Servislerden biri olan işletmemiz, Altus cihazlarınızın tamirinde en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere hizmet vermekte, sunduğu tüm teknik işlemlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. Evinizin vazgeçilmez cihazlarından olan Altus beyaz eşyalarda karşılaştığınız her türlü teknik sorunu etkili ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan İzmir Altus Servisi ekiplerimiz bugün birçok elektrikli ev aletleri türünde hizmet verebilmektedir. Web sitemizde İzmir içerisinde tamirini ve bakımını yaptığımız cihazlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgiye erişebilir, teknik işlemler başlığı altında her bir Altus beyaz eşyanız için gerçekleştirdiğimiz tamir adımlarını ve bakım prosedürlerini tablolar halinde görebilirsiniz. Böylece, cihazınızın hangi aşamalardan geçtiğini ve hangi teknik işlemlerin yapıldığını kolayca takip edebilirsiniz.

İzmir Altus Buzdolabı Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Altus Buzdolabı Motor Değişimi
 • Altus Buzdolabı Kapı Yönü Değişimi
 • Altus Buzdolabı Gaz Dolumu
 • Altus Buzdolabı Soğutmuyor Sorununa Çözüm
 • Altus Buzdolabı Orijinal Yedek Parçalar
 • Altus Buzdolabı Kapı Lastiği Değişimi
 • Altus Buzdolabı Role Termik Tamiri

İzmir Altus Klima Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Altus Klima Montajı Fiyatları
 • Altus Klima Sökümü
 • Altus Klima Bakımı
 • Altus Klima Yer Değiştirme
 • Altus Klima Soğutmuyor Sorununa Çözüm
 • Altus Klima Kumandası Temini
 • Altus Klima Çalışmıyor Çözümü
 • Altus Klima Hata Kodu Çözümü

İzmir Altus Fırın Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Altus Ankastre Set Tamiri
 • Altus Ocaklı Fırın Onarımı
 • Altus Fırın Lpg - Doğalgaz Dönüşümü
 • Altus Fırın Orijinal Yedek Parçaları
 • Altus Elektrikli Süpürge Tamiri
 • Altus Elektrikli Süpürge Toz Torbası Temini

İzmir Altus Bulaşık Makinesi Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Altus Bulaşık Makinesi Işıkları Yanıyor Ama Çalışmıyor
 • Altus Bulaşık Makinesi Resetleme İşlemleri
 • Altus Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor
 • Altus Bulaşık Makinesi Su Boşaltmaması
 • Altus Bulaşık Makinesi Hata Kodu Çözümü

İzmir Altus Çamaşır Makinesi Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Altus Çamaşır Makinesi Rulman - Kazan Değişimi
 • Altus Çamaşır Makinesi Kart Tamiri
 • Altus Çamaşır Makinesi Pompa Motor Kömürü Değişimi
 • Altus Çamaşır Makinesi Amortisör Değişimi
 • Altus Çamaşır Makinesi Orijinal Yedek Parçalar

İzmir Altus Elektrikli Süpürge Servisi

İzmir içerisinde 7/24 Teknik Destek İmkanı

 • Altus Ankastre Set Tamiri
 • Altus Ocaklı Fırın Onarımı
 • Altus Fırın Lpg - Doğalgaz Dönüşümü
 • Altus Fırın Orijinal Yedek Parçaları
 • Altus Elektrikli Süpürge Tamiri
 • Altus Elektrikli Süpürge Toz Torbası Temini

İzmir Altus Servis & Yüksek Kaliteli Özel Servis

Günümüzde işini iyi yapan ve para odağından daha çok müşteri memnuniyetini düşünen işletme bulmak gittikçe zorlaşıyor. Gelişen endüstriyel dünyada öncelikle kazanç sağlama içgüdüsü ön plana çıkıyor. 30 yılı aşkın bir süredir Altus beyaz eşyalara ve beyaz eşya endüstrisine teknik servis anlamında hizmet veren İzmir Altus Servisi alanında oldukça gelişen işletmemiz bu alanda kazandığı deneyim bilgi ve birikimleri en esnek ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlar ile servis kalitesinin çatısı altında buluşturuyor. Eğer sizde İzmir bölgesinde oturan bir Altus kullanıcısıysanız ve Altus ürünlerinizden biri arızalandıysa "Yüksek Kaliteli Özel Servis" olma amacıyla yola çıkan işletmemize başvurabilir garantisi sona eren Altus beyaz eşyalarınız için sahada müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti veren mobil servis araçlarımıza ve teknisyenlerimize ulaşarak size en yakındaki Altus Servis hizmeti verecek doğru ekibe ulaşabilirsiniz.

 • Tüm Altus teknik servis sürecinde şeffaflık
 • İzmir içerisindeki tüm semtlere en fazla 2 saat içerisinde servis
 • En iyi Altus beyaz eşya tamircileri ve teknisyenleri

İzmir Altus Servisi | İletişim Bilgileri

📞 İzmir Altus Servisi Telefon Numarası 0232 262 85 10
🔧 Servis Tipi Özel Servis (İzmir Altus Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ İzmir Altus Servisi Adresi Mustafa Kemal Cd. Merkez/İzmir
💬 İzmir Altus Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.7 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ İzmir Altus Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
💳 Geçerli Ödeme Sistemleri: Troy Visa Mastercard Maestro vd.
📅 Güncellenme Tarihi : 15.06.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : ozelservis@izmirbeko.com

Altus Servisi İzmir | Servis Süreci

Bir firmanın iyi hizmet vermesinin bir ölçütü de servis sürecini olabildiğince iyi yönetmesinde saklıdır. İzmir Altus Servisi hizmeti sunmaya aday firmamız ise uzun yıllardır sahada şekillendirdiği tecrübe ve birikimi sayesinde yılın her günü yönettiği başarılı teknik operasyonlarla şehrin dört bir yanında birçok Altus elektrikli ev aletlerinin tamir bakım yedek parça temini klima montajı ve söküm gibi işlemlerini başarıyla yapmakta gün geçtikçe işinde kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bu başlık altında bugün siz değerli İzmir halkına Altus Servis hizmetini bizden talep etmeniz durumunda servis sürecinin nasıl işlediği hakkında bilgi verecek, ardından arıza tespitinden arızanın onarımına kadar ki geçen süreci sizlere özetleyerek firmamızdan hizmet almadan önce Altus Teknik Servis hizmetimiz hakkında ön bilgi almanızı sağlayacağız. İzmir içerisindeki en eski teknik servislerden olan işletmemiz yıllardır Altus ve diğer markaların sadece garantisi bitmiş ürünlerine müşteri talebi doğrultusunda hizmet veren bir işletme olarak varlığını sürdürüyor. Bu nedenle bizler tüketicinin bizlere beyaz eşyasını bize tamir ettirme isteği doğrultusunda servis sürecimizi başlatırız. Altus veya diğer bir marka tüketicisi telefonla veya başka bir yolla bizim iletişime geçtiği taktirde ilk öncelik olarak cihazını kaç senedir kullandığı ne gibi sorunlar yaşadığı hakkında bir ön bilgi ediniriz. Eğer Altus beyaz eşyanızda meydana gelen arıza sizin tüketici olarak çözebileceğiniz bir arıza çeşidi ise bu durumda sizlere yapmanız gerekenleri anlatarak öncelikle cihazınızı kendinizin kontrol etmesini sağlarız. Böylece hem servis ücreti ödemek zorunda kalmaz hem de servis beklemek yerine kendiniz ilgili arızayı basit birkaç hamle ile çözerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Fakat İzmir bölgesinde Altus veya diğer markaların beyaz eşyalarını kullanan tüketiciler her zaman basit arızalarla karşılaşamayabiliyorlar. Çünkü elektrikli ev aletleri karmaşık cihazlar olup bazen bir teknisyenin müdahalesi doğrultusunda ancak Altus beyaz eşyanızı tekrar kullanabilirsiniz. Bu durumda Özel Servis çalışanlarımız Altus buzdolabınızda bulaşık makinenizde klimanız da yada çamaşır makinenizde net ve kesin bir arıza tespiti yapabilmek adına size cüzi bir servis ücretini tarafınıza bildirir ardından kabul etmeniz dahilinde adresiniz ve iletişim bilgileriniz alınarak müsait olduğunuz zaman dilimleri gün içerisinde sorulur. Tüm bu sorularımıza yanıt vermeniz doğrultusunda Altus Servisi İzmir tamircilerinden veya teknisyenlerinden en yakın olan servis aracı tarafınıza yönlendirilir. Teknisyenler sizleri ziyaret etmeden yaklaşık 30 dakika önce arayarak evinizde olup olmadığınız sorulur eğer evinizdeyseniz servis süreci devam eder değilseniz bir sonraki günde müsait olduğunuz zaman dilimine randevunuz aktarılır. Evde olmanız durumunda evinize gelen teknisyenlerimiz Altus ürününüzün arıza tespitini yerinde yaparak cihazda meydana gelen arızayı ve bundan etkilenen mekanik ve elektronik parçaları ve bu arızanın nasıl çözümleneceğine dair sizlere ayrıntılı bir açıklama sunar.

Ayrıntılı açıklama sonrası eğer Altus beyaz eşyanızı İzmir Altus Servisi hizmetimiz aracılığıyla tamir ettirmek isterseniz genelde teknisyenlerimiz cihazı yerinde tamir edip tekrar çalışır vaziyette sizlere teslim ederek ardından cihaza yapılan işlemleri ayrıntılı gösteren servis fişinizi de sizlere sunarak süreci sonlandıracaklardır. Tabi bazen bazı arızaların atölyede çözümlenip ardından birkaç gün boyunca test kapsamına alınması gerekiyor. Bu kapsamda da yine atölyeye alınan cihazlar en fazla 7 iş günü içerisinde tamir edilip test edilip aynı alındığı şekilde ücretsiz nakliyat vs. işlemleri yapılarak tekrar tarafınıza çalışır halde teslim edilecektir.

Eğer sizde Özel Servis statüsünde işini iyi yapan servislerden biri olan Altus Servisi İzmir bölgesindeki hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizler güler yüzlü ve her daim yardımsever teknisyenlerimizle sizlere teknik destek sunmak için hazır olacağız.

İzmir Altus Servisi | Randevunuzu Hemen Oluşturun.

Son teknolojik teknik ekipmanlarla İzmir bölgesinde sizlere hizmet veren ve Özel Servis olarak Altus ürünlerde yıllardır tamir tecrübesi kazanan bölgenizin en deneyimli teknik servis hizmetine erişmek ve en avantajlı fiyatlara en kaliteli teknik destek sürecinden yararlanmak isterseniz aşağıda yer alan telefon numaramızdan gün içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

📞 0232 262 85 10